O nás

Již třetím rokem přinášíme v naší pražské pivní galerii v běžných prodejních sítích standardně nedostupná piva z malých pivovarů a mikropivovarů z celé České republiky a zahraničí.

V našem pivním obchodě jich naleznete desítky druhů. Všechny lahve jsou chlazené a připravené tak k okamžité konzumaci buď v našem obchodě, nebo u vás doma. K degustaci piva můžete rovněž využít tři naražená sudová piva na čepu, která se stále obměňují.

Mezi stálice v sortimentu patří vždy aktuální nabídky současných legend českého pivního světa – pivovarů Matuška, Clock, Frýdlant, U Vacků, Hendrych, Únětice, Permon, Vimperk, Radniční pivovar z Jihlavy, Mazák, Raven, létající pivovary Prager Laffe, Falkon, Malešov a mnoho dalších.

Ze zahraničních namátkou BrewDog, Flying Dog, Rogue, Kasteel, De Molen, Schlenkerla, Schneider Weisse.

Z pivních stylů se prodej piva neomezuje zdaleka jen na tradiční světlé, polotmavé nebo tmavé české ležáky, ale samozřejmě i na v dnešní době tak populární styly svrchně kvašených piv IPA (India Pale Ale) a další odnože stylu ALE, dále styly porter, stout, nakouřená piva, osvěžující pšeničná piva a dokonce i nealkoholická piva.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.